Найболючішими проблемами для чернівчан залишаються дороги, корупція в органах влади, недоступність міста для маломобільних людей та громадський транспорт. Переймаються містяни також і безладом, який відбувається у Чернівецькій міській раді. Упродовж листопада активісти, науковці та соціологи проводили дослідження та моніторили, як чернівчани реагують на суспільно-політичні процеси в Україні, кого з кандидатів у президенти найбільше підтримують пенсіонери, а кого – молодь. І дізналися, як містяни ставляться до відсторонення мера, чи задоволені роботою команди Василя Продана та чи відчули зміни за час керування містом новою владою
Мером чернівчани бачать Каспрука, а роботою Продана задоволені 11% містян, – соцопитування
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Коментарі:
на каналі тва і не таке побачити
Сволоти! Коли перестанете ядом бризкатися жиром-запливші? Гидко від вас до тошноти!
Мера не взяли працювати ні на одне підприємство в Чернівцях, або він сам не бажає працювати (що, в принципі одне й те ж) , а хтось, десь і колиись хоче мати його за Голову. Навіщо потрібен такий мер, який боїться роботи як чорт ладана, не знає з якого кінця треба за неї братись? Нехай стоїть собі на черзі на Біржі праці, так воно для Чернівців краще і набагато дешевше.