72% чернівчан не відчули жодних змін з приходом до влади Продана і Ко

А народним депутатом від виборчого округу, до якого входять Чернівці, хочуть бачити Олексія Каспрука.

Такі результати соціологічного опитування “Чернівецький моніторинг – осінь 2018”, яке проводилося 14 – 19 листопада 2018 року в Чернівцях.

Так, за даними дослідження, найпроблемнішими сферами, які хвилюють чернівчан, є стан доріг (відзначили 80% респондентів), стан тротуарів (48%), збір сміття (44%), безлад у міській раді (44%), водопостачання і каналізація (41%), корупція у міській владі (37%), доступність для людей з обмеженими можливостями (34%) та ін.

За даними дослідження, 72% чернівчан не відчули жодних змін з приходом до влади в Чернівцях команди Василя Продана і 7% навіть відчули негативні зміни. Водночас 11% відчули позитивні зміни в останній час.

Майже половина респондентів погоджується з думкою, що причиною відсторонення Каспрука з посади є боротьба за фінанси та комунальне майно чернівчан.

Ідею дострокових виборів Чернівецької міської ради та міського голови підтримують 43% чернівчан.

Організаторами соціологічного дослідження виступили Центр соціологічних досліджень філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, громадська організація “Інститут місцевого самоврядування” та Чернівецька обласна організація товариства “Знання України”. Методом особистого інтерв’ю (“face to face”) було опитано 1260 респондентів, що репрезентують виборців Чернівців (по 30 респондентів з кожного із 42-х виборчих округів). Збір інформації здійснювали 43 інтервюери. Статистична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,75% при Р=95%.

Реклама

Залишити коментар