Засуха, неврожай та епідемії. Так виправдовували масовий геноцид українського народу радянські вожді. У той час, коли щодня гинули тисячі невинних, ешелони вітчизняного зерна вивозили на експорт. Увесь світ знав про це, та мовчав довгі роки. І лише у 2006-му голодомори відкрито назвали геноцидом. Кожного року в останню суботу листопада вся Україна вшановує пам’ять невинно замордованих співвітчизників
У Чернівцях вшанували пам’ять жертв голодоморів
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)