Автобіографічний роман Віри Китайгородської визнали одним з кращих в Україні

Кращою книгою 2018 року Всеукраїнського конкурсу від Держкомтелерадіо у номінації “Проза” став автобіографічний роман чернівецької письменниці Віри Китайгородської “Обличчям до стіни” (видавництво “Букрек”).

Як повідомляють організатори конкурсу “Краща книга України”, цьогоріч для участі у 10 номінаціях надійшло 122 роботи від 44 видавців, передає прес-служба Держкомтелерадіо.

В основі книги “Обличчям до стіни” – події з життя самої мисткині, особиста драма її родини та народу загалом. Історія відбувається не тільки впродовж зміни поколінь, а й державних формувань – від занепаду імперії та до подій незалежності, майданів, війни.

Також найкращими цьогоріч стали: видання Романи Романишин та Андрія Лесіва “Я так бачу” (ТОВ “Видавництво Старого Лева”); збірка поезії Олега Каданова “Не я, а той” (ТОВ “Видавництво “Віват”); книга Петра Кралюка “Півтори тисячі років разом. Спільна історія українців і тюркських народів” (ТОВ “Видавництво Фоліо”); білінгвальне видання “Райнер Марія Рільке. Сто поезій у перекладі Мойсея Фішбейна” (видавництво “Либідь”); видання Людмили Лапшиної “Перлини нашої планети” (ТОВ “Видавництво “Віват”).

Гран-прі конкурсу присуджено видавництву “Фенікс” за повнокольорове видання у двох книгах українською мовою Нового Завіту – “Євангеліє і Апостол”.

У номінації “Моя країна” перемогу отримало видавництво “Фоліо” за твір Тимура і Олени Литовченків “Книга жахіття: 1932-1938”.

У номінації “Життя славетних” відзнаку отримало “Видавництво Старого Лева” за книжку Віри Агеєвої “Візерунок на камені. Микола Бажан: життєпис (не)радянського поета”.

Бестселером року став роман Андрія Цаплієнка “Стіна”, який вийшов у “Видавництві Старого Лева”.

Реклама

Залишити коментар