У Чернівцях міськрада може виділити 1 млн податківцям, з якими судиться секретар Продан

Чернівецька міська рада має намір виділити Головному управлінню ДФС в області 1 млн грн на реалізацію Комплексної Програми покращення умов обслуговування платників податків у Чернівцях та збільшення надходжень до державного й місцевих бюджетів на 2019-2021 роки.

Відповідний проект рішення 1 листопада зареєстрував у міськраді депутат “Рідного міста” Володимир Бешлей, пише molbuk.ua.

Програма передбачає придбання кондиціонера, комп’ютерної та оргтехніки, встановлення CRM – системи, ремонт приміщень, де обслуговуються платники податків та придбання меблів та світлодіодних ламп у приміщення ЦОП.

Чернівецька міськрада хоче виділити 1 млн грн податківцям, з якими судиться Продан

Раніше видання повідомляло,  що секретар Чернівецької міської ради Василь Продан подав до суду на Головне управління ДФС в Чернівецькій області з вимогою визнати протиправним наказ керівника відомства, який стосується позапланової перевірки фізичної особи щодо сплати податків.

Водночас 11 жовтня представник Продана у підготовчому засіданні подав до суду клопотання про зупинення провадження у справі на строк 30 днів “з метою досягнення примирення між сторонами”. Суд задовольнив клопотання про зупинення провадження в цій справі. Наступне засідання у цій справі має відбутися 3 грудня 2018 року.

Водночас розгляд питання про затвердження Комплексної Програми покращення умов обслуговування платників податків в місті Чернівцях очікується на черговій сесії Чернівецької міськради 29 листопада.

Реклама

Залишити коментар