Відповідну петицію зареєстрували на сайті міської ради. І всього за 3 дні вона набрала необхідну кількість голосів. Річ у тому, що депутати міськради на сесії проголосували за складання проекту землевідведення ділянки на проспекті Незалежності, 92 у постійне користування за рахунок земель запасу міста для будівництва та обслуговування будівель громадських і релігійних організацій. Бо ж із відповідною заявою звернулась Кіцманська Єпархія УПЦ КП
Чернівчани просять замість церкви на пр. Незалежності облаштувати громадський простір
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)