Побиття правоохоронцем перехожого у Чернівцях розслідують як хуліганство

Прокуратура доручила Управлінню Служби безпеки України в Чернівецькій області розслідувати факт побиття громадянина працівником правоохоронного органу. Правопорушення кваліфікували як хуліганство.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

“У провадженні Шевченківського відділення поліції ГУНП в Чернівецькій області перебувало кримінальне провадження від 26.10.2018 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, за фактом нанесення громадянину тілесних ушкоджень”, – йдеться у повідомленні.

Однак, як повідомила прес-служба, у ході досудового розслідування встановили, що 25 жовтня працівник одного з правоохоронних органів області, перебуваючи на вул. Університетській в Чернівцях, вчинив хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю.

На підставі викладеного, керуючись ст. 110 Кримінального процесуального кодексу України, прокуратурою прийнято рішення про зміну кваліфікації кримінального правопорушення у кримінальному провадженні з ст.125 ч.1 КК України на ч.1 ст.296 КК України.

“Враховуючи викладене, з метою забезпечення ефективного розслідування у зазначеному кримінальному провадженні та виконання вимог ст. ст. 2, 9, 28 КПК України, прокуратурою Чернівецької області прийнято рішення доручити досудове розслідування вказаного кримінального провадження Управлінню Служби безпеки України в Чернівецькій області”, – повідомляє прес-служба відомства.

Як відомо, 25 жовтня у Чернівцях чоловік посеред вулиці жорстоко побив перехожого.

 

Реклама

Залишити коментар