Першою стала послуга з видачі повторного свідоцтва про народження дитини, яку надали за 11 хвилин.
Сьогодні, 25 жовтня, у Сторожинецькому відділі ДРАЦС Головного територіального управління юстиції Чернівецької області відбулось відкриття центру європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану “Open Space”.
Про це повідомляє прес-служба Сторожинецької РДА.
Відтепер прийом громадян у Сторожинецькому РАЦСі вестиметься за принципом “відкритого простору”. Мешканці району зможуть отримати 14 найбільш популярних послуг без зайвої бюрократії, черг та необхідності відвідувати РАЦС кілька разів.
Тут буде електронна черга, а отримання потрібного документа здійснюватиметься від 10 до 15 хвилин.
Участь у заході взяла заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило.
Присутні на відкритті мали можливість протестувати оперативність надання послуг у новому центрі.
Коментарі:
виправте 25 листопада на 25 жовтня
дякуємо)