Та в багатьох будівлях батареї досі холодні, зокрема й у деяких дошкільних навчальних закладах. У “Теплокомуненерго” обіцяють владнати цю ситуацію
У Чернівцях стартував опалювальний сезон
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Та в багатьох будівлях батареї досі холодні, зокрема й у деяких дошкільних навчальних закладах. У “Теплокомуненерго” обіцяють владнати цю ситуацію
Коментарі:
Я захворіла , бо в квартирі холодно. Тепла до сих пір не має. Я впевнена, що плату за тепло мені нарахують с 22 жовтня. А сьогодні вже 25 – те, я вимушена вмикати елєктрообігрювач. Це нормально ?!
Ця сітуація з відсутностью тепла повторюється кожний рік,мешкаю на вулиці Руській, батареі холодні,тепла нема.Два роки тому за тиждень фактичного тепла у жовтні тепломережа нарахувала шалені суми 1500 грв і ми вимушені були заплатитиі ніхто ім не був указ,
Руська, як завжди процвітає. У мене камін вже місяць працює, в квартирі, реальни морг. Дитина хвора, від такого холоду, в адку теж холодно. Прийшли придурки до влади і корчать з себе не понятно кого!!!!!!!!