З понеділка патрульні почнуть використовувати радари TruCam

В Україні з 8 жовтня 2018 року в місцях концентрації  ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam.

Про це повідомили у департаменті комунікації МВС України.

Патрульна поліція буде використовувати TruCam виключно на ділянках автодоріг із дорожніми знаками, що повідомляють про фото- відео фіксування порушень, з підвищеним рівнем аварійності, пов’язаним з перевищенням швидкості, як у містах так і на дорогах міжнародного значення.

Окрім того, у місцях фіксації порушень швидкісного режиму також будуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Упродовж наступного тижня режим контролю руху матиме певним чином просвітницький характер – водіїв усно попереджатимуть про перевищення. Але потім порушників почнуть штрафувати відповідно до законодавства.

TruCam має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів. Має карту пам’яті на 16 тисяч відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до 3 фотокадрів в секунду.  Має два режими – автоматичний та ручний. Крім того, обладнаний GPS-датчиком.

Фото – ostrodaflesz.com

Реклама

Залишити коментар