У сусідній Румунії вже 21 людина померла від лихоманки Західного Нілу

У Румунії від лихоманки Західного Нілу цього тижня померли чотири людини. З серпня цього року вірус забрав життя 21 людини. 

Національний інститут охорони здоров’я Румунії у п’ятницю повідомив про 30 нових випадків захворювання людей після укусів комарів з вірусом. Повідомляється також, що всі смертельні випадки пов’язані з іншими ускладненнями зі здоров’ям, передає The Associated Press (Romania).
Зазначається, що перші смертельні випадки в Румунії були зафіксовані в серпні. Загалом вірусом заразилися 200 осіб по всій країні.
Міністерство охорони здоров’я закликало місцеву владу вжити заходів для запобігання поширенню лихоманки Західного Нілу. Загроза захворіти зменшиться, як тільки погода стане більш прохолодною, підкреслили у відомстві.
Міністерство порадило громадськості вжити такі превентивні заходи, як використання репелентів, одягати довгі рукави і захищати вікна від проникнення комах. Вірус передається через укуси заражених комарів.
Раніше повідомлялося, що в Києві підтверджено випадок захворювання лихоманкою Західного Нілу в молодого чоловіка, який відпочивав на Криті.
Фото –  tsn.ua
Реклама

Залишити коментар