Продан хоче ліквідувати Інспекцію з благоустрою Чернівців

У Чернівцях міськрада має намір ліквідувати інспекцію з питань благоустрою, замінивши її управлінням благоустрою.

Про це сьогодні на брифінгу заявив секретар міської ради Василь Продан, пише molbuk.ua.

Він повідомив, що у міськраді мають намір розглянути питання “не так про ліквідацію інспекції з благоустрою, а про утворення нового управління”.

“Тому що, на сьогоднішній день, всі люди, які працюють в інспекції при виконавчому комітеті, не є працівниками органів місцевого самоврядування. Змінився закон, який чітко передбачає, що всі працівники, які працюють в напрямку благоустрою, мають бути службовцями органів місцевого самоврядування. Відповідно, в них змінюється статус, і треба прийняти іншу структуру. Цей закон вступає в дію 28 вересня. В тому числі, додається до благоустрою питання по паркуванню. Треба створювати таку структуру чи управління або департамент, що ми, відповідно до чинного законодавства, плануємо зробити”, – сказав Продан.

Він додав, що усі працівники нового управління будуть обиратися на посаду методом конкурсного відбору.

“Це не моє бажання, а вимога закону. В тому числі, всі працівники інспекції з благоустрою, які захочуть працювати в управлінні благоустрою, звичайно, зможуть подаватись на конкурс. Враховуючи, що у них є досвід, мені здається, що вони матимуть перевагу перед іншими учасниками”, – додав секретар.

Реклама

Залишити коментар