На Буковині відкрили другий інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами

У місті Новоселиця 23 серпня відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Заклад проводитиме комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей та надаватиме всебічну допомогу з метою їх соціальної адаптації до реальних умов життя.

Про це на власній сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Максим Бурбак.

Зазначається, що це вже другий такий центр, який працює на Буковині.

“У Новоселиці сьогодні відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Таких дітей на Новоселиччині понад 2000. Відкриття цього центру справжнє свято і для батьків, і для дітей, і для педагогів. Інклюзивно-ресурсний центр надаватиме комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей та надаватиме всебічну допомогу з метою їх соціальної адаптації до реальних умов життя. Це вже другий такий центр на Буковині”, – написав нардеп.

“Привітав усіх з відкриттям центру та передав привітання від своєї колеги-однопартійця, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. Запевнив гостей свята, що ми і надалі працюватимемо над тим, щоб українські діти мали доступ і усі умови для отримання якісної освіти”, – додав Максим Бурбак.

Детально – дивіться на телеканалі ТВА у Темах дня.

Реклама

Залишити коментар