Під час перевірки одного з дитячих садочків міста відповідною комісією обранець Чернівецької міськради Анатолій Чесанов спершу лаявся та нецензурно висловлювався, а відтак почав простягати руки до начальника управління освіти, принаймні так стверджує сам Сергій Мартинюк. Натомість депутат Чесанов усе заперечує
У Чернівцях депутат міськради у дитсадку влаштував розбірки з керівником управління освіти
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)