Законопроектів почали реєструвати більше, але ухвалюють їх менше. До закінчення каденції нинішніх парламентарів залишилося півтора року, тож закономірно, що в період передвиборної кампанії вони активізуються. Громадянська мережа “ОПОРА” проаналізувала, як працював до початку канікул Парламент 8 скликання. Хто був найактивнішим, хто найбільше прогулював засідання та хто з депутатів-мажоритарників найчастіше реєстрував законодавчий спам, розкажемо в наступному матеріалі.
ОПОРА проаналізувала роботу мажоритарників від Чернівецької області
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)