Ігор Буркут про відставку мера: “Боюся, що місто тепер можуть розікрасти повністю”

ВІдомий історик та політолог Ігор Буркут вважає, що за період відсутності на посаді міського голови Чернівців, місто можуть “роздерибанити”, тому на сьогоднішні події у міськраді з відставкою Олексія Каспрука мають реагувати громадські активісти.

Про це Буркут повідомив у коментарі кореспонденту molbuk.ua.

Так, на запитання журналіста, як політолог оцінює події з достроковим припиненням повноважень Каспрука, Ігор Буркут відповів:

“Як звичайний громадянин, я не можу зрозуміти однієї справи: 33 тисячі чернівчан проголосували за мера. За тих, хто його знімав, проголосували 9 тисяч. Щось я не бачу логіки. Я не бачу того. що вони насправді мали таке право. Але ми вже пережили у 2011 році саме такий сценарій. Ми пам’ятаємо, які були результати цього. Процвітання у Чернівцях не сталося. Ну, якщо вірити одному “економісту” Андрію Маніну, то було величезне процвітання. Але він, схоже, один такий на всі Чернівці”.

“Я розумію, що мер відразу подаватиме в суд. І сподіваюся, що суд буде незалежним. Хоча ті, хто знімав мера, також користувалися послугами хороших юристів”, – сказав політолог.

“Це не день, не два. Ця судова справа буде тягнутися декілька місяців. А за цей час місто можна розікрасти повністю. Це те, чого я найбільше боюся – що люди, які живуть лише для себе, які для міста практично нічого доброго майже не роблять, позбулися ще одного запобіжника в особі мера, і можуть “дерибанити” далі. А нам, звичайним чернівчанам, залишається лише “протестувати на кухнях”, як ми вміємо, або, можливо, якісь громадські організації мають брати ініціативу у власні руки. Бо на політичні партії я не покладаю надій”, – додав Ігор Буркут.

“Я виступав би за відставку всіх. Бо ситуація в місті критична. І говорити, що одна сторона лише хороша, а друга – погана, не було причин. Але те, що зробила одна сторона, показує, що вона винна значно більше”, – підсумував політолог.

Як відомо,, сьогодні на черговій сесії міськрада 29-ма голосами депутатів достроково відправила у відставку мера Олексія Каспрука.

Реклама

Коментарі:

  • Я вважаю Олексій Каспрука порядною людиною, сам не костистувався вседозволеністю і іншим не дозволяв за що і пострадав. Найстрашніше, як наголошує вІдомий історик та політолог Ігор Буркут, така ситуація приведе до роздерибанювання міських ресурсів а нам залишається лише “протестувати на кухнях”. Мені жаль, що такі молоді і порядні депутати як Ігор Наконечний і Михайло Яринич теж проголосували проти Каспрука.

  • Погоджуюсь з Ігорем Буркутом. Роздеребанять… не подавляться… бо то нечесть… А за громаду має думати і діяти сама громада. Діяти, ключове слово!!! Сьогодні, я також розчарована Ігорем Наконечним, мала іншу думку на рахунок його порядності.

  • Якщо так проголосував, значить невдовзі оновить свій автопарк. Сумління і цих "панів" абсолютно чисте - вони ним не користуються....:

    Якщо так проголосував, значить невдовзі оновить свій автопарк. Апелювати до сумління цих “панів” марна річ – вони ним не користуються

Залишити коментар