У суботу, 27 червня, стратегічне підприємство російського військово-промислового комплексу “Титан-Баррикады” у Волгограді зазнало удару українською ракетою FP-5 “Фламінго”. Відповідні відеокадри з моментом прямого влучання наразі активно поширюються в мережі.
Про це повідомляють телеграм-канали, які поширюють відповідне відео.
Удар ракетою “Фламінго” по заводу у Волгограді
27 червня, у суботу, об’єкт російського військово-промислового комплексу зазнав ракетної атаки. Ціллю став стратегічний завод “Титан-Баррикады”, який розташований на території міста Волгоград. В мережі масово розповсюджують відеоролик, на якому зафіксовано безпосередній момент прильоту та влучання снаряда в інфраструктуру російського заводу.
Відео містить ненормативну лексику 18+
Для ураження цього підприємства було використано українську ракету моделі FP-5 “Фламінго”. Наразі різноманітні пабліки масово розповсюджують відеоролик, на якому зафіксовано безпосередній момент прильоту та влучання снаряда в інфраструктуру російського заводу.
