Усик відмовився від чемпіонських поясів WBC, WBA та IBF

Олександр Усик. Фото: УП Чемпіон. Денис Дідківський

Український боксер Олександр Усик офіційно заявив про добровільне звільнення трьох чемпіонських поясів у надважкому дивізіоні. За словами спортсмена, попереду на нього чекає ще один вихід на ринг, який стане фінальним у його кар’єрі, після чого інші претенденти зможуть змагатися за залишені титули.

Про це повідомляє Олександр Усик на своїй сторінці в Instagram.

Добровільна відмова від чемпіонських поясів та фінальний поєдинок

Український спортсмен Олександр Усик, який виступає у надважкій вазі, поділився своїми подальшими планами у професійному боксі. Згідно із заявою, боксер прийняв добровільне рішення залишити чемпіонські пояси за версіями IBF, WBA та WBC. Таким чином ці титули набувають статусу вакантних, що відкриває шлях іншим претендентам до вільної боротьби за них.

Своє звернення до фанатів боксер доповнив важливим уточненням щодо спортивного майбутнього. Залишення титулів не означає негайного завершення професійних виступів.

Спортсмен має намір вийти на ринг ще один раз, назвавши цей запланований поєдинок своїм “останнім танцем”. Також під час свого відеозвернення надважковаговик висловив вдячність усім боксерським організаціям за роки спільної роботи та подякував уболівальникам за постійну підтримку.

Реклама

Залишити коментар