Під час 76-го обміну полоненими додому повернувся захисник із Буковини

Серед 160 українських військовослужбовців, яких вдалося звільнити з російського полону під час 76-го обміну, є й житель Чернівецької області — Віктор Камбур із села Лівинці Дністровського району.

Буковинець провів у російській неволі чотири роки. Після тривалого полону захисник нарешті повернувся на рідну українську землю.

Про повернення воїна повідомив начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Осипенко, який привітав захисника з довгоочікуваним поверненням додому.

Нагадаємо, 26 червня Україна провела черговий обмін військовополоненими, у результаті якого вдалося звільнити 160 захисників. Серед них — військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту, які перебували в полоні з 2022 року.

Українська влада продовжує роботу над поверненням усіх громадян, які досі перебувають у російській неволі.

Реклама

Залишити коментар