На початку лютого цього року 24-річний чоловік намагався підпалити приміщення фінустанови в обласному центрі. За скоєне йому загрожує від трьох до десяти років позбавлення волі.
Протиправні дії чоловіка викрили та задокументували співробітники поліції Буковини та обласного управління Служби безпеки України.
У ході слідства встановлено, що 24-річний чернівчанин, реалізуючи свій злочинний задум, спрямований на незаконне пошкодження чужого майна, облив легкозаймистою речовиною вхідні двері до приміщення фінансової установи та підпалив.
На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав. Рятувальники швидко ліквідували пожежу, однак вогнем було пошкоджено вхідні двері приміщення. Загальна сума завданих матеріальних збитків становить 120 тисяч гривень.
Наразі слідчі поліції за процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт відносно зловмисника до суду. Дії буковинця правоохоронці кваліфікували за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.
