Фото ілюстративне
У Чернівцях після кількарічної перерви відновлюють проведення Петрівського ярмарку – однієї з найдавніших і найулюбленіших міських традицій.
Святкові заходи відбудуться 4 та 5 липня.
Організатори обіцяють насичену програму для жителів та гостей міста. На відвідувачів чекатимуть гастрономічні локації від чернівецьких рестораторів, ярмарок крафтових виробів місцевих майстрів, розважальна програма, а також соціальні та благодійні проєкти.
У міській раді наголошують, що Петрівський ярмарок є не лише культурною подією, а й можливістю підтримати локальний бізнес та виробників.
Чернівчан і гостей міста закликають залишитися у місті на вихідні та долучитися до відродження однієї з найвідоміших буковинських традицій.





