ДТП. Фото: Патрульна поліція Чернівецької області
У Чернівцях патрульні оформили два адмінпротоколи на водія, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Аварія сталася ввечері 10 червня на вулиці Сергія Скальда.
За інформацією патрульних, водій автомобіля Toyota не дотримався безпечного інтервалу під час зустрічного роз’їзду та зіткнувся з Mercedes-Benz.
ДТП у Чернівцях
Під час спілкування з керманичем патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти перевірку на місці за допомогою приладу Drager.
Результат показав 2,89 проміле алкоголю, що більш ніж у 14 разів перевищує допустиму норму.
На водія склали адміністративні матеріали за порушення правил дорожнього руху, яке призвело до ДТП, а також за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.
Патрульні відсторонили чоловіка від керування автомобілем.
Нагадаємо, по Чернівецькій області протягом доби утримається хмарна погода. Часом очікуються дощі, а в нічний період місцями можливі значні опади та грози.
