Сили оборони уразили ракетний корабель рф у Каспійську та склади окупантів на Луганщині

У ніч на 7 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ударів по низці важливих об’єктів російських окупантів, зокрема уразили малий ракетний корабель проєкту 22800 «Каракурт» у районі базування «Каспийск» у Дагестані.

Про це Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив у Фейсбуці.

«У районі пункту базування «Каспийск» (Каспійськ, Республіка Дагестан, рф) уражено багатоцільовий малий ракетний корабель проєкту 22800 «Каракурт», який, зокрема, має можливості для запуску крилатих ракет «Калібр», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ступінь пошкоджень уточнюється.

Також уражено пункт управління противника у Соснівці Луганської області та пункт управління БпЛА ворога у районі Ясного на Донеччині.

Крім того, уражено склад боєприпасів у Калмиківці та склад пально-мастильних матеріалів окупантів у районі Смолянинового Луганської області.

Українські воїни також завдали уражень по зосередженнях живої сили противника у районах Дерсового Донецької області та Смілого на Запоріжжі.

Реклама

Залишити коментар