У Чернівцях через аварію без електропостачання залишилися майже 2 тисячі абонентів

У середу, 6 серпня, внаслідок пошкодження на лінії електропередач у місті Чернівці зафіксовано аварійні відключення електроенергії у мікрорайоні Роша.

Як повідомляє АТ “Чернівціобленерго”, без світла залишаються 1938 абонентів.

Аварійні бригади вже працюють на місці. Роботи з ліквідації наслідків тривають безперервно до повного відновлення електропостачання.

Мешканців просять зберігати спокій і з розумінням поставитися до ситуації.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар