За минулу добу троє буковинок стали жертвами шахрайства

Співробітники поліції Чернівецької області вкотре закликають громадян бути обачними, не переходити за підозрілими посиланнями та не вводити конфіденційну інформацію, яка стосується ваших банківських рахунків на невідомих сайтах, а тим паче не перераховувати гроші незнайомцям.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Учора, 8 липня, до Чернівецького районного управління поліції звернулася 42-річна жителька обласного центру. Жінка розповіла поліцейським, що побачила оголошення в соціальній мережі про продаж взуття. Чернівчанка перейшла за посиланням та ввела реквізити своєї банківської картки. В подальшому невідомі особи заблокували доступ до її онлайн-банкінгу та перерахували з рахунку майже 11 тисяч гривень.

Ще однією жертвою шахрайства стала 28-річна жителька села Кадубівці. Буковинка повідомила співробітникам поліції № 3 (м. Заставна) Чернівецького РУП, що хотіла придбати мобільний телефон, оголошення про продаж якого побачила в соціальній мережі. Зв’язавшись з продавцем, обговорили умови покупки. Після чого жінка перерахувала майже 13 тисяч гривень на невідомий рахунок, однак телефон так і не отримала.

Також цього дня з повідомленням про шахрайство до відділення № 2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції звернулася 29-річна жителька села Каплівка. Заявниця розповіла, що в месенджері їй надійшла SMS про можливість отримати додаткову виплату від благодійної організації. Буковинка перейшла за посиланням, а згодом виявила, що з її банківського рахунку зникло 10 тисяч гривень.

За вказаними фактами слідчі та дізнавачі поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Реклама

Залишити коментар