У Чернівецькій області судитимуть чоловіка, обвинуваченого у підробці та використанні фальшивих документів

Протиправні дії 37-річного жителя Харківської області задокументували працівники відділення поліції № 4 (м. Герца) Чернівецького РУП. Порушник, за допомогою підроблених документів, намагався перетнути державний кордон. Наразі обвинувальний акт відносно фігуранта слідчі поліції скерували до суду. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час досудового розслідування співробітники поліції з’ясували, що на початку червня цього року, в селі Тереблече на контрольно-пропускному пункті «Порубне» 37-річний житель Харківщини надав інспектору прикордонної служби підроблене пенсійне посвідчення та довідку до акту огляду медико-соціальної експертної комісії видані на ім’я його дружини.

Крім цього, поліціянти з’ясували, що чоловік спільно з невстановленою на даний час особою, виготовили вказані документи на бланках паперу, проставили письмові відмітки, підписи від імені керівників установ та підробили печатки.

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом Герцаївського відділу Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду для розгляду.

Фігуранту інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 і 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Поліціянти нагадують, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про Правила перетинання державного кордону громадянами України», на період дії воєнного стану обмежується виїзд за межі країни чоловікам віком від 18 до 60 років.

Реклама

Залишити коментар