Міланський аеропорт перейменують на честь Берлусконі

Головний аеропорт Мілана буде перейменовано на честь колишнього прем’єр-міністра Італії, бізнес-магната та друга путіна Сільвіо Берлусконі.

Про це повідомляє Reuters.

Виступаючи на конференції на півдні Італії, міністр транспорту Італії Маттео Сальвіні заявив, що управління цивільної авіації схвалило прохання регіону Ломбардія перейменувати аеропорт Мальпенса на честь Берлусконі, який походить саме з цього міста.

“Оскільки остаточне рішення залишається за міністром транспорту, я дійсно думаю, що це відбудеться”, – сказав Сальвіні, лідер правої партії “Ліга” та давній союзник Берлусконі.

“У пам’ять про мого друга Сільвіо, великого бізнесмена, великого міланця та великого італійця”, – написав він пізніше у X (Twitter), опублікувавши світлину Берлусконі та аеропорт Мальпенса.

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі помер у міланській лікарні Сан-Рафаеле у віці 86 років 12 червня 2023-го.

Берлусконі очолював три італійські уряди з 1994 по 2011 рік. Політик відомий дружбою з диктатором рф владіміром путіним і відзначився неоднозначними заявами щодо України.

Зокрема, у жовтні 2022 року він заявляв, що Україна може піти на переговори з росією, якщо їй перестануть допомагати зброєю і натомість пропонуватимуть лише допомогу у відновленні.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар