На Буковині прикордонники затримали групу порушників та їхніх провідників

Офіцери оперативних підрозділів Чернівецького прикордонного загону отримали інформацію про збір двома мешканцями прикордоння групи бажаючих потрапити до Румунії, минаючи пункти пропуску.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Знайшовши п’ятьох “клієнтів”, один з ділків повіз їх на автомобілі до державного кордону, а другий на іншому автомобілі здійснював супровід та “контролював” ситуацію. Але насправді ситуацію повністю контролювали прикордонники. Вони зупинили автомобілі неподалік кордону та затримали водіїв та пасажирів.

В ході детального розбору ситуації правоохоронці з’ясували, що за переправлення до Румунії мешканці Чернівецької, Київської та Івано-Франківської областей заплатили організаторам по 8 тисяч євро. Відносно них складені протоколи про адміністративне правопорушення.

Стосовно організаторів незаконної оборудки до Національної поліції направлено повідомлення за статтею 332 Кримінального кодексу України. Відомості внесені в ЄРДР, порушникам оголошено підозру. Також обох злочинців затримано в порядку статті 208 КПК України з можливістю внесення застави в розмірі 400 та 800 тисяч гривень.

Реклама

Залишити коментар