Поліцейські офіцери громади Буковини разом з рятувальниками загасили пожежу на полі у Вижницькому районі

Сьогодні, 21 червня, поліцейські офіцери Берегометської територіальної громади допомогли рятувальникам приборкати вогонь на полі у с. Мигово, яке знаходиться між будинками. Завдяки спільній оперативній роботі правоохоронців вогонь вдалося приборкати та запобігти негативним наслідкам. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час патрулювання території обслуговування капітан поліції Дмитро Мендришора і лейтенант поліції Олександр Шородок помітили пожежний автомобіль, який їхав на виклик. 

Правоохоронці одразу ж вирушили за службовим транспортом рятувальників, де по прибуттю виявили пожежу поля. Поруч із цією ділянкою землі знаходились будинки та місцева школа. 

Поліцейські офіцери Берегометської територіальної громади, не вагаючись ні хвилини, кинулися допомагати рятувальникам гасити вогонь та невдовзі ліквідували пожежу. На щастя, ніхто не постраждав.

Співробітники поліції Буковини закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки та дбайливо ставитися до навколишнього природного середовища!

У випадку виявлення підозрілих осіб, які можуть здійснювати підпал, негайно телефонуйте на спецлінію «102», а у випадку пожежі – «101».

Реклама