На Буковині БЕБ завадили проведенню ризикової тендерної закуівлі

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області виявили та упередили ризикову тендерну закупівлю.

Про це повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області оголосила тендер на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та планувала замовити послугу з обслуговування наземних видів транспорту. Очікувана вартість робіт становила понад 900 млн грн.

Аналітики ТУ БЕБ дослідили тендерну документацію і виявили, що замовник встановив дискримінаційні вимоги до наявності в учасника особливої матеріально-технічної бази. Зазначеним вимогам могло відповідати лише одне підприємство на території Чернівецької області.

Фахівці ТУ БЕБ направили замовнику лист з обґрунтованою рекомендацією вжити заходи щодо усунення передумов неефективного використання державних коштів.

За результатом розгляду рекомендації Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області відмінила тендерну закупівлю, про що повідомила ТУ БЕБ.

Таким чином аналітики ТУ БЕБ упередили неефективне використання понад 900 млн грн бюджетних коштів.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар