У МЗС розповіли про стан українців, які постраждали в ДТП в Румунії

Постраждалі в аварії автобуса в румунському повіті Констанца пройшли медичний огляд, після якого продовжили свою поїздку іншим автобусом.

Про це розповіли в Міністерстві закордонних справ України.

Там з’ясували, що ДТП сталася на залізничному переїзді в місцевості Торі-Верде-Міхай Вітязу, де автобус з українцями зіткнувся з вантажівкою. 15 постраждалим людям надали допомогу на місці, однак чотирьох із них, зокрема двох дітей, доправили в лікарню.

49 українців, які не потребували шпиталізації, розмістили в спортзалі міста Невода та забезпечили усім необхідним. Пізніше туди доставили й решту постраждалих. Там вони чекали іншого автобуса, яким згодом продовжили поїздку.

“Ми вдячні румунським службам порятунку за співпрацю та оперативне реагування та бажаємо групі українців безпечної подальшої подорожі”, — додали в МЗС.

Нагадаємо, в ніч проти 17 червня в румунському повіті Констанца сталася аварія за участі вантажівки та автобуса, у якому перебували 57 громадян України. Серед них були 42 неповнолітні пасажири та 15 дорослих.

Влада Констанци вводила «Червоний план» — це протокол дій для екстрених служб, який активується в разі великих аварій або катастроф.

Реклама