У Чернівецькій області у службовій недбалості повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду

За процесуального керівництва прокурорів Чернівецької обласної прокуратури у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом привласнення понад 2,8 млн грн бюджетних коштів при здійсненні ремонту доріг у Дністровському районі, повідомлено про підозру ще одній особі – інженеру з технічного нагляду.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Його підозрюють у неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, якщо воно спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, 44-річний інженер з технічного нагляду не здійснив належного контролю та не перевірив фактичні обсяги виконаних підрядником робіт з ремонту частини дороги після повені 2020 року у Дністровському районі. Як наслідок підрядник незаконно заволодів бюджетними коштами на понад 2,8 млн грн.

Обвинувальний акт стосовно нього уже перебуває на розгляді суду.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області, за оперативного супроводу Управління СБУ та Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області.

Реклама