СБУ повідомила про підозру у держзраді колишньому українському правоохоронцю з Донеччини

Служба безпеки зібрала доказову базу на колишнього українського правоохоронця з Донеччини, який перейшов на бік окупантів і допомагав анексувати територію регіону.

Про це повідомляє Управління СБ України в Чернівецькій області.

Уродженець Макіївки після повномасштабного вторгнення рф на територію України добровільно увійшов до складу спеціального формування «міністерства внутрішніх справ днр». У складі цього бойового підрозділу зрадник брав активну участь в окупації Донецької області. За свої «подвиги» отримав від держави-агресорки нагороди та звання «учасника і ветерана бойових дій».

За інформацією слідства, фігурант раніше у званні підполковника міліції працював старшим інспектором відділу ГУ МВС України в Донецькій області. Проте в липні 2014 року звільнився зі служби і приєднався до терористичної організації «днр». За це отримав посаду старшого інспектора з особливих доручень т.зв. «управління адміністративної служби міністерства внутрішніх справ днр» і був неодноразово нагороджений терористами за «відмінну службу».

Після незаконного приєднання тимчасово окупованої території Донеччини до рф, зрадник отримав посаду співробітника в окупаційному правоохоронному органі – фейковому «міністерстві внутрішніх справ по днр».

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ фігуранту заочно повідомили про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України:

▪️ч. 1 і ч.2 ст. 111 (державна зрада);
▪️ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території);
▪️ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення зрадника до відповідальності.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.

Реклама

Залишити коментар