У Чернівецькій області судитимуть посадовця Нацпарку через службову недбалість

​​За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Чернівецької обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно посадовця одного з відділів НПП «Черемоський» через службову недбалість якого охоронюваним законом державним інтересам спричинено тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

За даними слідства, обвинувачений неналежно виконував посадові обов’язки та допустив незаконну рубку дерев на території природно-заповідного фонду.

Встановлено, що у квітні минулого року він вніс помилкові відомості до плану та акту відводу ділянки під освітлення дороги на підставі чого фактично було здійснено незаконну порубку дерев. Навколишньому природному середовищу завдано шкоди на понад 7,2 млн грн.

У межах розслідування зазначеного кримінального провадження Спеціалізована екологічна прокуратура звернулась з позовом до суду щодо стягнення з обвинуваченого заподіяної шкоди.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні здійснювали слідчі п’ятого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернівці) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому за оперативного супроводу Управління СБ України у Чернівецькій області.

Реклама

Залишити коментар