Отримано команду від регіонального диспетчера НЕК “Укренерго” про подовження застосування обмеження споживання для однієї черги цього вівторка до 23:00.
Про це повідомляє АТ “Чернівціобленерго”.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-11_11-30-34.jpg)
Також станом на ранок в мережах області є два аварійні вимкнення. Зокрема, енергетики працюють над заживленням 21 споживача у с. Сарата, хуторах Перкалаб і Застава. Ще тимчасово обмежене електропостачання через аварійну ситуацію в мережах 10 кВ частині мешканців мікрорайону Садгора у Чернівцях.
Коментарі: