Перед судом постане буковинець за незаконне позбавлення волі, незаконне зберігання зброї, боєприпасів і вчинення хуліганства

У лютому цього року житель села Топорівці, бажаючи помсти мотоциклісту, який на його думку, порушив Правила дорожнього руху, погрожував водію та пасажирці зброєю і здійснив декілька пострілів у повітря. Після цього буковинець силоміць посадив кермувальника та неповнолітню до свого автомобіля “Mercedes Benz” та деякий час возив селом, не дозволяючи вийти з салону транспортного засобу, де зберігалися зброя та боєприпаси. Наразі за цим фактом слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали обвинувальний акт відносно фігуранта для розгляду до суду. Відповідно до санкцій статей, йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Фігурант зберігав вогнепальну зброю, боєприпаси без належного дозволу та здійснив постріли з автомобіля у населеному пункті. Крім цього, під час проведення досудового розслідування правоохоронці встановили додаткові обставини вчинення протиправних дій буковинцем. Зокрема, 34-річний чоловік умисно позбавив волі двох людей, серед яких – неповнолітня. У такий спосіб він хотів покарати їх за нібито порушення Правил дорожнього руху.

Зокрема, погрожуючи водію та пасажирці зброєю, чоловік здійснив декілька пострілів у повітря. Після цього фігурант возив потерпілих деякий час селом Топорівці у своєму автомобілі, де зберігалися зброя та боєприпаси.

Фігуранта поліцейські затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Під час проведення двох санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили гранати та 400 набоїв різного калібру.

Вилучене поліцейські направили для проведення експертиз до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Відповідно до їх результатів, боєприпаси є бойовими та становлять загрозу для населення.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури завершили відносно фігуранта досудове розслідування та передали обвинувальний акт для розгляду до суду. Чоловіку інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених:

  • ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини);
  • ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами);
  • ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
Реклама

Залишити коментар