Суд арештував трьох буковинців, які сприяли у нелегальному трансфері чоловіків за кордон

Фігуранти допомагали шістьом чоловікам призовного віку потрапити поза офіційним пунктом пропуску до Республіки Румунія. Вартість незаконного трансферу за кордон становила 8 тисяч євро для кожного із “клієнтів”. Поліцейські перекрили нелегальний канал переправлення військовозобов’язаних чоловіків за межі території України та повідомили буковинцям про підозри у вчиненні кримінального правопорушення.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

23 травня цього року співробітники Вижницького районного відділу поліції спільно з колегами з відділу міграційної поліції ГУНП в Чернівецькій області, Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України викрили і задокументували протиправні дії трьох жителів Вижницького району, які сприяли у незаконному переправленні чоловіків до сусідньої держави.

Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що 30-річний житель м. Вашківці та двоє 23-річних жителів с. Мигове, знаючи про діючі тимчасові обмеження щодо виїзду військовозобов’язаних осіб через державний кордон України, організували схему незаконного збагачення.

Фігуранти підшукали шістьох «клієнтів» та відповідно до попередньо узгодженого плану, доправляли їх до лінії розмежування з Республікою Румунія. Сума «зеленого коридору» становила 8 тисяч євро для кожного із чоловіків.

Правоохоронці затримали буковинців, які сприяли у нелегальному трансфері осіб за кордон у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом Вижницької окружної прокуратури повідомили фігурантам про підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

За клопотанням поліцейських суд обрав затриманим запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

Реклама