Розгін Майдану: ОГП оскаржить закриття однієї зі справ проти “беркутівців”

Прокурори оскаржуватимуть рішення суду про закриття кримінального провадження стосовно правоохоронців, які вчинили злочини під час подій 30 листопада та 1 грудня 2013 року.

Про це повідомляє пресслужба ОГП.

“Прокурори Офісу генерального прокурора внесуть апеляційну скаргу на ухвалу Шевченківського районного суду Києва від 24.05.2024.

Йдеться про рішення суду про закриття за строками давності кримінального провадження стосовно 4 керівників підрозділів столичного “Беркуту” та начальника управління громадської безпеки Київської міліції, яких обвинувачують у перевищенні влади із застосуванням насильства та протиправному перешкоджанні акціям протесту 30 листопада та 1 грудня 2013 року”.

В ОГП нагадують, що обвинувальний акт у цій справі був скерований до суду у 2015 році.

Впродовж судового розгляду сторона захисту систематично зловживала процесуальними правами з метою зриву судових засідань та затягування розгляду справи, наголошують прокурори.

У зв’язку з цим сторона обвинувачення неодноразово звертала увагу суду на необхідність дотримання розумних строків судового провадження.

Наразі на судове рішення прокурори готують апеляційну скаргу з підстав недотримання вимог КПК України при закритті кримінального провадження за строками давності.

Реклама

Залишити коментар