Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти низки російських медіа

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про санкції проти 68 юридичних і двох фізичних осіб.

Йдеться, зокрема, про низку російських медіа та компаній, у тому числі із тимчасово окупованого Криму. Відповідний указ №340/2024 опублікований на сайті глави держави.

Указом затверджене рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 травня «Про застосування і скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Контроль за виконанням рішення Президент поклав на секретаря РНБО Олександра Литвиненка.

Кабінет міністрів та Служба безпеки України і Національний банк України мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій.

Міністерству закордонних справ доручено поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Санкції застосовані проти, зокрема телекомпаній «НТВ Плюс», «Перший канал. Всесвітня мережа», «Звезда», «ТНТ Телесеть», «Петербург», «Рен ТВ», ТРК «Крим», газет «Известия», «Московский комсомолец» та інших.

Реклама