До 3 років позбавлення волі засуджено буковинця, який незаконно переправляв військовозобов’язаних за кордон

За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької окружної прокуратури суд визнав винним 35-річного жителя Чернівецького району в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).  

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Його засуджено до 3 років позбавлення волі з конфіскацією майна, окрім житла. Прокурори довели, що обвинувачений погодився за гроші забезпечити супровід поза пунктами пропуску до кордону з Румунією чоловіків, які намагались нелегально покинути країну. Працював він разом зі спільниками, які підшуковували “клієнтів” та визначали ціну незаконного перетину.

Встановлено, що наприкінці серпня минулого року вони підшукали двох чоловіків призовного віку та  за 5500 євро пообіцяли переправити їх за кордон.

Необхідний інструктаж та супровід здійснював буковинець. Під час спроби транспортувати військовозобов’язаного до лінії розмежування українсько-румунського кордону його викрили прикордонники.

Свою вину чоловік визнав повністю. До набрання вироку законної сили він перебуватиме під вартою. Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції за оперативного супроводу 31 прикордонного загону.

Реклама