За матеріалами БЕБ у Чернівецькій області суд виніс вирок двом фальшивомонетникам

За матеріалами детективів Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області суд виніс вирок двом буковинцям, які зберігали та збували фальшиву валюту.

Про це повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

У ході досудового розслідування встановлено, що фігуранти, перебуваючи в змові, збували підроблені грошові кошти через обмінні пункти та на АЗС.

До того ж один із підозрюваних, аби легалізувати гроші, отримані злочинним шляхом, придбав квадроцикл та різноманітне майно для власних потреб.

Суд виніс вирок та визнав організатора схеми винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 199, ч. 1, ст. 209 Кримінального Кодексу України та визначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займатись діяльністю, пов’язаною з обігом іноземної валюти, строком на 2 роки, без конфіскації майна. Його звільнили від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.

Його спільницю суд визнав винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 199 КК України з позбавленням волі на 5 років без конфіскації майна. Фігурантку звільнили від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.

Квадроцикл, який буковинець придбав за фальшиву валюту, конфіскували в дохід держави.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління Служби безпеки України у Чернівецькі області та Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Національної поліції України. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар