Перебуваючи з Першосвятительським візитом у нашій області, Предстоятель Православної церкви України очолив молебень у храмі Покрови Пресвятої Богородиці у селі Мамаївці.
Була проведена спільна молитва за захисників України і нашу найшвидшу перемогу над ворогом.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_17-06-14.jpg)
Відтак на Алеї слави біля Покровського храму Предстоятель Православної церкви України провів панахиду за спокій душ полеглих українських захисників та вручив матерям і вдовам загиблих воїнів медалі «За жертовність і любов до України».
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_17-06-21.jpg)
Коментарі: