Україна конфіскувала у російської компанії два пасажирські літаки Ан-148

Україна ухвалила рішення про конфіскацію двох середньомагістральних пасажирських літаків Ан-148-100Е у російської лізингової компанії.

Про це повідомляє Вищий антикорупційний суд.

Зазначається, що суд сьогодні вирішив задовольнити позов Міністерства юстиції України до акціонерного товариства “Ільюшн Фінанс Ко” про застосування санкції.

Суд пояснив, що “Ільюшн Фінанс Ко” є спеціалізованою компанією, що входить до складу державної корпорації “Ростех” і відповідає за функціональний напрямок у сфері лізингу, управління обслуговування та продажу літаків, виготовлених на російських авіаційних заводах.

Компанія у складі “Ростех” займає свою нішу, що загалом забезпечує функціонування стратегічно важливої для РФ галузі авіаперевезень.

“В умовах переорієнтації авіації Росії на внутрішніх виробників і спрямованість на підтримку функціонування сектору авіаційних перевезень за рахунок літаків вітчизняного виробництва, “Ільюшн Фінанс Ко”, як передовий лізингодавець у рф, відіграє суттєву роль у підтримці авіаційної галузі та, як наслідок, сприяє вищому політичному керівництву рф у протидії санкційним обмеженням”, – ідеться в заяві ВАКС.

Також вказується, що до початку і під час повномасштабного вторгнення “Ільюшн Фінанс Ко” системно співпрацює з вищим політичним керівництвом росії і бере участь у матеріально-технічному забезпеченні збройної агресії рф шляхом постачання літаків і комплектуючих на користь силових відомств і структурних підрозділів Міністерства оборони рф.

Тож рішенням ВАКС у дохід держави стягнуто два середньомагістральні пасажирські літаки Ан-148-100Е.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар