У словацького прем’єра Фіцо стріляли, його відвезли в лікарню

Проросійського прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини у будівлі, де відбулося засідання уряду.

Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Інцидент стався у місті Гандлова. Як зазначає журналіст видання Denník N, постріли пролунали перед Будинком культури, де відбувалося засідання уряду, коли прем’єр вийшов до людей.

Сам репортер не бачив інциденту, але був поблизу і почув кілька пострілів. Потім він побачив, як охоронці підняли прем’єр-міністра з землі, повантажили в машину і повезли.

За інформацією Aktualíty, прем’єра Фіцо в Гандловій чекало лише кілька людей, ніхто з них не вигукував антиурядових гасел. Лише один чоловік тримав плакат проти влади. Стрілянина сталася, коли Фіцо підійшов потиснути руку людям, що зібралися.

Ймовірного нападника вгамували та затримали поліціянти.

Поліція оточила територію, у будівлі провели евакуацію. Про безпеку інших урядовців подбала охорона. Відомо, що з місця інциденту евакуювали трьох міністрів.

Речник МВС Словаччини підтвердив, що у Фіцо стріляли. За даними ЗМІ, його повезли до лікарні.

До слова, 15 травня члени уряду Словаччини вирушили на нараду в Гандлову, де мали обговорити соціально-економічну ситуацію в районах Прєвідза та Партизанське та запропонувати можливості для її покращення. Віцеспікер парламенту Любош Блага заявив, що засідання призупинено на невизначений термін.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар