Упродовж минулої доби четверо буковинок стали жертвами шахрайства

Шахраї продовжують вивідувати у довірливих громадян конфіденційну інформацію і в подальшому незаконно привласнювати їхні кошти. Співробітники поліції закликають кожного бути свідомим, не довіряти неперевіреній інформації та дотримуватися правил онлайн-безпеки.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

13 травня з повідомленням про шахрайство до Чернівецького райуправління поліції звернулася 56-річна місцева жителька. Заявниця розповіла поліцейським, що хотіла отримати додаткову виплату від благодійної організації, оголошення про яку побачила в месенджері. Жінка перейшла за фішинговим посиланням та ввела дані своєї банківської картки. В результаті чого з її рахунку аферисти перерахували близько 20 тисяч гривень.

Також цього дня, у шахрайську пастку потрапила 41-річна жителька села Кострижівка. Буковинка, під час генерації електронного ключа, отримала в месенджер від онлайн-бота повідомлення з підозрілим посиланням. Жінка перейшла за фішиновим посиланням та виконуючи підказки ввела реквізити банківського рахунку. Внаслідок чого з її картки було перераховано 19 тисяч гривень на невідомий рахунок.

Крім цього, від шахрайських дій потерпіли ще двоє буковинок. Заявниці розповіли співробітникам поліції, що з їхніх банківських карток невідомі особи перерахували кошти. Таким чином з банківського рахунку 23-річної жительки міста Хотин зникло понад 20 тисяч гривень, а у 38-річної жительки села Банилів-Підгірний – 3000 гривень.

За вказаними фактами працівники поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар