Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрили групу осіб, які організували підпільний цех з виготовлення харчових продуктів.
Про це повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області.
Під час досудового розслідування встановлено, що шестеро мешканців Чернівецької області без жодних дозвільних документів виробляють в антисанітарних умовах й продають у великих обсягах каву, їжу швидкого приготування та спеції.
У результаті, під час санкціонованих обшуків детективи вилучили лінії для виробництва желатину, спецій, перцю, кави, пакувальні станки для обробки упаковки, компресори, а також бетонозмішувач, який використовувався для замішування спецій.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/441198565_382198361475466_7122256488211194318_n.jpg)
Крім того, були вилучені рулонні стрічки та упаковки для фасування фальсифікованої продукції під відомими брендами, чорнові записи, грошові кошти, мобільні телефони, автомобіль та квитанції, що підтверджують продаж фальсифікованої продукції.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/441197143_382198354808800_6720945825567139070_n.jpg)
Наразі досудове розслідування за ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 229 Кримінального Кодексу України триває, призначені судові експертизи.
Оперативний супровід здійснюють працівники Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області. Процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.
Коментарі: