Зеленський: Харківський напрямок підкріпили, генералу Драпатому перекинули необхідні сили

Харківський напрямок посилили, за нього відповідає бригадний генерал Михайло Драпатий.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав у своєму зверненні.

“Доповіді головкома та міністра оборони щодо ситуації на всіх напрямках, де найбільш зараз гаряче. Харківщина – тривають наші контрударні дії, напрямок посилено, зокрема Вовчанськ та загалом прикордонні райони. Бригадний генерал Михайло Драпатий за цей напрямок відповідає безпосередньо на місці, йому надаються необхідні засоби ураження, необхідні сили. Зараз усе більше стає наших результатів – ми знищуємо піхоту окупанта і техніку”, – наголосив Зеленський.

Він подякував українським воїнам, які чітко діють за наказами, зберігають позиції та роблять усе, щоб стабілізувати ситуацію.

“Водночас ми розуміємо, як діє ворог, і бачимо задум на відтягування наших сил. Звичайно, донецькі напрямки не залишаємо без необхідної підтримки й забезпечення, а саме – Краматорський напрямок, Покровський. Незмінна увага Куп’янському напрямку. Ми фіксуємо також ворожу активність проти Сумщини й Чернігівщини – диверсійні групи, обстріли. Ми відповідаємо вогнем, як і належить. Наше завдання абсолютно зрозуміле – зірвати російську спробу розширити війну”, – зазначив глава держави.

Він наголосив, що виконання цього завдання залежить буквально від кожного, хто зараз на позиціях – від Чернігова до Вовчанська, від Харкова до Донеччини.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар