Днями на автодорозі М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече, в селі Стерче, поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ, водій якого рухався у населеному пункті зі швидкістю 85 км/год, при дозволеній — 50 км/год
Про це повідомляє Патрульна поліція Чернівецької області.
Під час перевірки документів поліцейськими встановлено, що за кермом знаходився 16-річний підліток, який не мав права на керування таким транспортним засобом.
На водія склали протокол за порушення ч. 1 статті 122 КУпАП (перевищення встановлених обмежень швидкості руху) та за ч. 2 статті 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних прав). Крім того, керманича відсторонили від керування.
Коментарі: