Жителя Буковини будуть судити за нанесення тілесних ушкоджень працівнику поліції

Чернівецька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом умисного заподіяння працівнику правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України).

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

За даними слідства, наприкінці березня цього року, працівники патрульної поліції виїхали на виклик щодо порушення громадського порядку на одній із вулиць Чернівців.

Встановлено, що 46-річний місцевий житель, який у лютому звільнився з місць позбавлення волі, де 7 років відбував покарання за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, влаштував конфліктну ситуацію біля під’їзду житлового будинку.

На законні вимоги патрульних припинити хуліганські дії правопорушник не реагував, поводив себе агресивно та наніс інспектору поліції декілька ударів металевими ножицями у руку, чим спричинив йому тілесні ушкодження. Наразі обвинувачений перебуває під вартою.

Досудове розслідування у зазначеному провадженні здійснювали слідчі відділення розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров’я особи Чернівецького районного управління поліції.

Реклама