1 травня в Чернівцях зафіксовано 5 пожеж.
Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС України в Чернівецькій області.
У селі Коболчин Сокирянського району виникла пожежа житлового будинку. Рятувальники ліквідували пожежу на площі 60 кв.м.
Для ліквідації пожежі було направлено рятувальників 8 державної пожежно-рятувальної частини та пожежно-рятувальний підрозділ с. Сербичани. За висновками фахівців стало відомо, що пожежа сталась через замкнення електромережі.
Пожежа сталась в с. Сербичани Сокирянського територіальної громади у піднавісі із сіном площею 20 кв.м – пожежники 8 державно-рятувальної частини, ліквідували пожежу. Причиною пожежі стало коротке замкнення електроенергії
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/438089686_838800344942569_1335273749302732440_n.jpg)
Ще одна пожежа сталася в Чернівцях, в закладі харчування , як пізніше стало відомо “Каша маслом”. Вогнеборці провели евакуацію працівників сусіднього з закладом харчування магазином (12 осіб) та ліквідували пожежу на площі 10 кв м. . Причину досі встановлюють фахівці.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/441090358_838800601609210_443176419117181031_n.jpg)
Інша пожежа трапилась у селі Коровія Чернівецького району, та у місті Сторожинець Сторожинецької територіальної громади.